Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Вибір проектів підручників для 6 та 11 класів

Date: 20 березня 2019 о 13:30

засідання педагогічної ради педагогічного колективу

Голосківської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

20.03.2019  № 7

Голова педагогічної ради –  Гонтарук І.В., директор школи

Секретар –Підрушняк І.І.

Присутні – 18 (список додається)

Запрошені – Зазулінська С.А., бібліотекар

Порядок денний:

1.Про  вибір та замовлення підручників для учнів 6,11класів  ЗЗСО на 2019-2020  навчальний  рік.

Лобода А.С., заступник з  НВР

СЛУХАЛИ:

Лободу А.С., заступника директора з НВР, яка проінформувала педагогічний колектив про те, що на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від28.02.2019  №1/9-107  «Про проведення конкурсного відбору проектів підручників для  6 та 11  класів закладів загальної середньої освіти», з метою забезпечення здобувачів загальної середньої освіти новим поколінням підручників, з 12.03.2019 року було оголошено вибір електронних версій  оригінал-макетів підручників. З 12  по 19 березня 2019 року вчителі ознайомлювалися  з фрагментами електронних версій оригінал-макетів підручників на веб-сайті Інституту модернізації змісту освіти за наданим посиланням.  20  березня 2019 року вчителі зробили безпосередній вибір проектів підручників з кожної назви предмета.

УХВАЛИЛИ:

1.Зробити замовлення підручників для 6 класу з переліку підручників, що видаватимуться за кошти державного бюджету у 2019/2020 н.р., за результатами вибору педагогічних працівників, які будуть  викладати дані предмети у  6 класі в 2019-2020 навчальному році в кількості   8 екземплярів кожного найменування:

Всесвітня історія. Історія України (інтегрований курс)-авт. Сорочинська Н.М., Мартинюк О.О.

Інформатика-авт..Морзе Н.В.,Барна О.В., Вембер В.П.

2. Зробити замовлення підручників для 6 класу з переліку підручників, що видаватимуться за кошти державного бюджету у 2019/2020 н.р., за результатами вибору педагогічних працівників, які будуть  викладати дані предмети в 11 класі в 2019-2020 навчальному році в кількості   11 екземплярів кожного найменування:

Українська мова (профільний рівень)-авт.:Караман С.О.,Горошкіна О.М..Караман О.В..Попова Л.О.

Українська література (профільний рівень)-авт.:Борзенко О.І., Лобусова О.В.

Зарубіжна література(рівень стандарту)-авт. Міляновська Н.Р.

Історія України(рівень стандарту)-авт.: Власов В.С., Кульчицький С.В.

Всесвітня історія(рівень стандарту)-авт.:Ладиченко Т.В.

Англійська мова(11 рік навчання, рівень стандарту) – авт.. Карпюк О.Д.

Математика(алгебра і початки аналізу та геометрія, рівень стандарту)-авт.: Мерзляк А.Г.. Номіровський Д.А.. Полонський В.Б.. Якір М.С.

Біологія і екологія(рівень стандарту)-авт.: ОстапченкоЛ.І., Балан П.Г.,Компанець Т.А.,Рушковський С.Р.

Географія(рівень стандарту)-авт.: Довгань Г.Д., Стадник О.Г.

Фізика (рівень стандарту, за навчальною програмою авторського колективу під керівництвом ЛоктєваВ.М.) –авт.: Бар’яхтар В.Г., Довгий С.О..Божинова Ф.Я..Кірюхіна О.О.., за редакцією Бар’яхтара В.Г, Довгого С.О.

Астрономія (рівень стандарту)-авт.:Пришляк М.П.

Хімія (рівень стандарту) – авт..: Савчин М.М.

Захист Вітчизни(рівень стандарту) –авт.:Гудима А.А.. Пашко К.О..Герасимів І.М..Фука М.М., Щирба Ю.П.- в кількості 5 екземплярів

Захист Вітчизни(рівень стандарту, «Основи медичних знань)-авт.: Гудима А.А.. пашко К.О.. Герасимів І.М., Фука М.М.- в кількості 5 екземплярів

2. Бібліотекарю школи  С.А.Зазулінській:

2.1. До 20березня 2019 року заповнити спеціальну форму вибору електронних версій оригінал-макетів підручників.

2.2.  До 24  березня 2019 року передати результати вибору проектів підручників з кожної назви підручника в паперовому та електронному вигляді до відділу освіти  Кривоозерської районної  ради.

2.3.Відповідальній за ведення шкільного сайту А.С.Лободі забезпечити оприлюднення результатів вибору проектів підручників з кожної назви на сайті школи.

3.Призначити відповідальними за вибір підручників для 6та 11 класів учителів, які будуть працювати в 6 та 11 класах  у 2019-2020 н.р.

Барган О.С. –

Тута О.Г. –

Шпак Т.О. –

Лобода А.С. –

Луценко В.В. –

Балик А.Є. –

Гонтарук І.В. –

Підрушняк І.І. –

Вергелес В.П.

Голова педради ___________ І.В.Гонтарук

Секретар педради ___________ І.І.Підрушняк

Comments:
Only authorized users can leave comments.